Hakkımızda

Biz Kimiz?

Fikir Ajansı Samsun’da kurulmuş olan, Web Tasarım, Grafik Tasarım, Domain, Hosting,  Android Uygulama, Veri Kurtarma, 3D Printer Baskı hizmetleri veren bir firmadır.  Bilişim alanındaki teknolojik yenilikleri takip ederek, bu yenilikleri sizlere güvenli bir şekilde sunmaya gayret eden bir ailedir. Bu aile yaptığı her bir işi, her daim ahlaki olarak sağlam temellere dayandırmış, dürüst ve doğru çalışmayı ilke edinmiş kişilikli bir markadır.

Misyonumuz

Sizin için web tasarım veya diğer alanlardaki ihtiyaçlarınızı özenle belirleyip, her birine özel en uygun çözümleri üreterek danışmanlık hizmeti vermeye çalışmaktır.  Web sistemleriniz ve diğer sistemler üzerinde oluşan sorunları en kısa sürede çözerek web site ve e-ticaret alt yapılarına teknik destek ve servis hizmeti vermektedir.

En değerli paydaşlarımız olan çalışanlarımız ile birlikte hizmet verdiğimiz alanlarda koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ilerlemektir. Özellikle sizleri dinledikten sonra istek ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak en çok dikkat ettiğimiz noktalardan biridir. Fikir Ajansı en doğru şekilde çalışmayı ve taahhütlerini yerine getirmeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Günümüz dünyasında teknolojik anlamda güçlü olmak aynı zamanda ülkenin de gücüne güç katmaktadır. Bu yüzden bizler sadece web tasarım olarak var olmaktan ziyade iyi fikirlerin de hayata geçirilmesi için var gücümüzle ilerlemeye gayret etmekteyiz. İyi fikirleri geliştirerek küresel seviyede en gelişmiş teknolojileri üretmek için mümkün olduğunca bağımsız ve milli bir teknoloji birikimini sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Bu doğrultuda hikayemizin bir gün gerçekleşeceğine olan inancımız tam. Tabii ki bu yolda Nuri Demirağ ve Vecihi Hürkuş gibi ilham aldığımız önemli kişilerin bıraktığı güzel izleri unutmuyoruz. Tıpkı onlar ve daha niceleri gibi geleceğe ışık tutanlardan olmak istiyoruz. 

WeCreativez WhatsApp Support
Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize yazın !
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?